+38 099 954 05 02
+38 067 371 03 12
+38 050 700 34 52
brv.uzg@gmail.com
Прайс Замовити
 
 

Послуги лабораторії

Вимірювальна лабораторія ТзОВ «Бетон Груп – 4» була створена у 2007 році, з метою забезпечення контролю за якістю кожної партії продукції, що відпускається на підприємстві, та надання послуг з проведення випробувань будівельних матеріалів виробів та конструкцій, розроблення технічних умов та технологічних карт на виробництво сумішей бетонних, обстеження і оцінювання технічного стану будівельних конструкцій, несучих конструкцій будівель та споруд.

 

Прайс на послуги лабораторії

 

Наша лабораторія володіє великим, багаторічним досвідом, здійснюючи всілякі будівельні випробування.

 

Вимірювальна лабораторія ТзОВ «Бетон Груп – 4» відповідає критеріям атестації і атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду.

 

 

Лабораторія гарантує високу якість результату будь – якої своєї діяльності та володіє штатом висококваліфікованих спеціалістів і потужною науково – технічною базою, яка регулярно оновлюється. Всі роботи проводяться з використанням ультрасучасного обладнання та інструментів.

 

Завдяки професіоналізму співробітників лабораторії, ви маєте можливість отримати в найкоротші терміни максимально повну і об’єктивну картину стану того чи іншого матеріалу, виробу чи об’єкту.

 

Лабораторія має гарну нормативну базу, повністю укомплектована необхідним лабораторним обладнанням, приборами, засобами вимірювальної техніки для випробувань продукції.

 

  


ТзОВ «БетонГруп-4»


м. Ужгород, вул. Огарьова, 15


тел.: +38 (0312) 67-17-05


тел.: +38 (050) 700 34 52


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.